عفونت قارچی زنان

سلام خانوم دکتر وقتتون بخیر
خانومی 29 ساله هستم که یک سال و نیمه ازدواج کردم،برای پیشگیری قرص ال دی مصرف میکنم،مشکلم اینه که اواسط مصرف قرص تا نزدیک پریود دچار لکه بینی نسبتا زیاد میشم در ضمن در روزای عادی هم ترشحات زیادی دارم که بیرنگ هستن ولی بوی خاصی شبیه بوی وایتکس که مجبورم روزی چند بار لباس زیرم رو مدام عوض کنم این حالت خسته ام کرده بعضی وقتا هم ترشحات پنیر مانندی دارم که همراه با خارشه این همه مشکل دیگه اعصابم رو بهم ریخته خواهش میکنم راهنماییم کنید.
با تشکر از شما


doctor

سلام عزیزم ، لكه بینی در خلال قرص جای نگرانی نداره و معمولا بدون مداخله رفع می شه ، ترشحات بدبو عفونت گاردنلایی هست و ترشحات پنیری عفونت قارچی ، بهتره به متخصص زنان مراجعه و بررسی و درمان انجام بشه .

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ | 502 بازدید

به این مطلب امتیاز دهید :
0.00 از 5


پرسش های مرتبط:

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید? بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: