سلامخسته نباشید ببخشید تقریبا4ماه هست كه پوست سرم تاولایی مثه جوش زده اول قرمز میشه ورم میكنه بعدشوره بحالت سفیدی تیكه تیكه میزنه اگه خارشش بدم سوزش میگیره زخم میشه خیلی كم ریشه موهام درد میگیره از پمادی استفاده كردم بهتر شد اسم پمادش فك كنم mometasone furoate ointment1درصد باشه البته بدنم بعضی جاهاش مثه سر ارنجم روی كتفم زیر سینه واطراف باسنم حالت خشكی قرمز زده كه سفید میشه نمیدونم چجوری توضیح بدم با این پماد بهتر شده ولی اگه استفاده نكنم مثه اولش میشه دكتررفتم گفتن اگزماست بیشتر زمستون وپاییز اینجوری میشم یا ایام امتحانات گفتن بخاطر استرس زیاده میشه كمكم كنین ممنون میشم لطفا


doctor

سلام عزیزم
استفاده طولانی مدت از کورتونهای موضعی مثل همین پماد موقتا" زدن عوارض موضعی زیادی دارد که به سختی کنترل می شوند پس اول اینکه موقت زدن رو قطع کن استفاده از کورتون در نهایت 10 روز متوالی توصیه می شه از علائمی که میگی ممکنه دچار پسوزیاریس باشید که یک واکنش مزمن پوستی با طبیعت عود کننده است که در فصول سرد و با استرس های روزمره تشدید میشه و البته چه پسوزیاریس باشه چه اگزما قابل کنترل است .
نگران نباش به پزشک مراجعه کن
موفق باشید

۱۳۹۲/۱۲/۱۱ | 886 بازدید

به این مطلب امتیاز دهید :
0.00 از 5


پرسش های مرتبط:

ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید? بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: