نوروز مبارک آنلاین سلامت

سلام من یه دوره سه ماهه قرص ونابید مصرف کردم و خودم یکدفعه قطع کردم به مدت حدودا سه هفته و الان شب قبل یک قرص دوباره خوردم و الان حالم خیلی بد و سرگیجه و خاب الوده هستم مشکلی پیش نمیاد


doctor

با سلام و احترام
توصیه می شود هیچگاه قبل از اتمام دوره درمان ،سر خود و ناگهانی ،هیچ دارویی قطع نشود ،چون احتمال عود مشکل بیشتر می شود.
هر چند در ابتدای مصرف برخی داروها انتظار عوارض خفیف دارویی مانند خواب الودگی و خشکی دهان و...را داریم ،در صورتی که علایم شدید یا طول کشیده و غیر معمول باشد بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.

10/27/2017 9:18:12 AM


به این مطلب امتیاز دهید :
0.00 از 5


ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید? بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: