سلام وقت بخیر, ببخشید آقای دکتر من چند ماه پیش دچار حملاتی مانند پنیک میشدم, و علائم افسردگی و بد بینی و فکر شدید مرگ, که البته یک سال است که از فوت مادر بزرگم میگذرد و ا بعد آن این مسائل شدت و یا شاید آغاز شد.. دکتر به من ابتدا فلوکستین دادن که سازگار با من نبود و بعد کلومیپرامین 10,الان حدود 4.5 ماه است که مصرف میکنم و الان میخوام ترکش کنم, از یک روان پزشک ک پرسیدم گفتند بهتره ترک کنی قرص رو, و گفتند که مصرف اون رو نصف کنم, و کم کم روز در میون و دو روز در میون بخورم تا قطع بشه کلا, اما از وقنی که مصرفش نصف شده و من یک چهارم قرص در روز و تقریبا هر دو روز یکبار میخورم, بشدت احساس گیجی در سر, و بعضا تهوع دارم, البته گیجی در سر بیشتر اذیت کننده است, چیزی شبیه اینکه الان غش کنه آدم یا مغزش از کار بیفته, یا حتی بمیره و این من رو میترسونه و ترس بیشتر باعث حالت تهوع میشه.. چکار کنم؟؟ پیشتر از کمکتون سچاس گزارم


doctor

سلام
چهار ماه زمان خیلی زودی هست اما اینکه چرا کلومیپرامین برایتان تجویز شده باید از پزشکی که تجویز کرده پرسید .

7/28/2017 8:59:57 PM


به این مطلب امتیاز دهید :
0.00 از 5


ورود به سایت

مرا به خاطر بسپار.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید? بازیابی رمز عبور

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.:

ثبت نام

کد تایید به شماره همراه شما ارسال گردید

ارسال مجدد کد

زمان با قیمانده تا فعال شدن ارسال مجدد کد.: