نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور
پرسش : سلام وقت بخیر, ببخشید آقای دکتر من چند ماه پیش دچار حملاتی مانند پنیک میشدم, و علائم افسردگی و بد بینی و فکر شدید مرگ, که البته یک سال است که از فوت مادر بزرگم میگذرد و ا بعد آن این مسائل شدت و یا شاید آغاز شد.. دکتر به من ابتدا فلوکستین دادن که سازگار با من نبود و بعد کلومیپرامین 10,الان حدود 4.5 ماه است که مصرف میکنم و الان میخوام ترکش کنم, از یک روان پزشک ک پرسیدم گفتند بهتره ترک کنی قرص رو, و گفتند که مصرف اون رو نصف کنم, و کم کم روز در میون و دو روز در میون بخورم تا قطع بشه کلا, اما از وقنی که مصرفش نصف شده و من یک چهارم قرص در روز و تقریبا هر دو روز یکبار میخورم, بشدت احساس گیجی در سر, و بعضا تهوع دارم, البته گیجی در سر بیشتر اذیت کننده است, چیزی شبیه اینکه الان غش کنه آدم یا مغزش از کار بیفته, یا حتی بمیره و این من رو میترسونه و ترس بیشتر باعث حالت تهوع میشه.. چکار کنم؟؟ پیشتر از کمکتون سچاس گزارم

پاسخ : سلام
چهار ماه زمان خیلی زودی هست اما اینکه چرا کلومیپرامین برایتان تجویز شده باید از پزشکی که تجویز کرده پرسید .
پزشک : دکتر مهدی عبدلی
می پسندم ( 0 نفر)

برچسب ها :

مقالات مرتبط :

پرسش های مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved