نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور
پرسش : ده سال پیش به دلیل حادثه ای که شب اتفاق افتاد حالت منگی و عدم تمرکز به سراغم امد به خاطر این حالتها خیلی میترسیدم و زندگیم مختل شده بود نزد روانپزشک رفتم و برایم سیتالوپرام 20 (روزی یک عدد) و امی 25 (روزی دو عدد) تجویز کرد،حالم کاملا خوب شده بود ولی چهار هفته پیش که قطع مصرف کردم دوباره حالتها و ترسها مخصوصا هنگام شب به سراغم اومد و الان پنج روزه که دارم دوباره طبق دستور قبلی پزشک مصرف میکنم ولی خیلی بیقرارم و ترس دارم و کمی افسرده شدم.لطفا کمکم کنین.ممنون

پاسخ : سلام
اگر قطع ناگهانی بوده این به علت افت ناگهانی سطح دارو در خون و مغز هست . مشخص نیست چه مدت دارو خورده اید ولی نباید طولانی مدت لازم می بود با این حال گاه استفاده از داروهای مکمل و کمکی قطع تدریجی دارو را راحت تر می کنه
پزشک : دکتر مهدی عبدلی
می پسندم ( 1 نفر)

برچسب ها :

مقالات مرتبط :

پرسش های مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved