نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور
پرسش : سلام
من چند روز پیش با مراجعه به پزشک عمومی بخاطر سرماخوردگی و اسهال یک سرم و یک پنیسیلین و یک انتیبایوتیک تزریق کردم .
قرص های دیسیکلومین ، کوتریموکسازول ، کدئین و ادلت کلد به تجویز پزشک مصرف کردم ، بعد سه روز جوش های بزرگ و عفونی روی پوستم ظاهر شد که بعد از مدتی خون غلیطی ازشون خارج میشه و درد نام هست

سرماخوردگیم خوب نشده و اسهال هم دارم ( بدون استفراغ و حالت تهوع )
استرس بسیار شدیدی بخاطر مسائل بازار و چک و مشتری هم دارم .
لطفا راهنمایی کنید که استرتس عامل این موارد هست یا باید مجددا به پزشک مراجعه کنم

با تشکر

پاسخ : سلام
استرس باعث این علائم نمی شود . احتمال حساسیت دارویی برای شما مطرح است . با توجه به علائمتان هر چه سریعتر به یک متخصص داخلی مراجعه کنید. ترجیحا دارو ها را قطع کنید.
پزشک : دكترمهشید صادقی
می پسندم ( 0 نفر)

برچسب ها :

مقالات مرتبط :

پرسش های مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved