نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور
پرسش : با سلام من پسری ٢٦ ساله ام كه بصورت ارثی ریزش مو دارم و با دارو های متفاوت و انواع روش ها فعلا توانسته ام موهای خود را تا حدی نگه دارم
بیش از ١٢ ساله ورزش میكنم واول كیك بوكسینگ كار بودم به صورت حرفه ایی و الان ٦ سال به بدنسازی میرم دارو مصرف نكردم به جز ٤٠ میلی سوما و الان میخوام دكادرابولین مصرف كنم به صورت جزئی
به مظر شما موهای من میریزه و طاسی به وجود میاد حتی در دوز كاملا پائین
و اگه دارویی پیش نهاد دارین با تشكر

پاسخ : با سلام.
یکی از عوارض شایع مصرف ناندرلون طاسی سر هست و اگر شما همین الانشم استعداد ریزش مو دارید احتمالش هست که با تزریق این دارو ریزش تشدید بشه. برای راهنمایی های بیشتر لطفا حضوری مراجعه بفرمایید. چون سوالات زیادی هست که باید جواب داده بشه تا بشه راهنمایی درستی انجام داد.
موفق باشید.
پزشک : دکتر سودا محرم زاده
می پسندم ( 0 نفر)

برچسب ها :

مقالات مرتبط :

پرسش های مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved