نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور
پرسش : به نام پروردگار دانایی. باسلام. جناب دکتر فرزند من ۶ ماهش تمام شده و تحت نظارت جنابعالی است. ۱۱ آبان ماه واکسن ۵ گانه زده و تا حال تب داشته و تبش قطع نشده البته شربت استامینوفن الان مصرف میکنه و تبش کنترل شده ولی حال یه ۶ ساعتی هست که صورت و بدنش ریخته شده بیرون. علتش چی هست و راه درمان؟ زمانی که تب داشت به بیمارستان علی اصغر مراجعه کردیم و این علائم خیلی کم رنگ تر بود و دکتر اونجا گفت راش پوستی هستش . فقطم روی شکم و صورتش هست. ولی الان بیشتر شده. ایا به شربت استامینوفن حساسیت دارد؟ اول قطره استامینوفن میخورد تبش پایین نمی امد و شربت رو بیمارستان تجویز کرد با دوز ۵ سی سی که وزنش ۷ و ۳۰۰ هست.ممنون

پاسخ : سلام این علایم میتواند واکنش به واکسن یا از علایم روزیولا باشد که تا 5 روز طبیغی است
پزشک : دکتر بهروز مقدادی
می پسندم ( 0 نفر)

برچسب ها :

مقالات مرتبط :

پرسش های مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved