نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور
پرسش : سلام خانم دکترمن ۴۲ساله ومجردهستم یکی دوساله اختلال هورمونی دارم.اوایل سال تادوماه پریودنشدم بعدقرص مدروکسی مصرف کردم بعداز۹،روزپریودشدم.هشت روزدوروزپاک بودم بعدخونریزی گرفتم بعددکتررفتم گفت کیست داری.قرص مارولین دادمصرف کردم ولی همچنان خون زیادداشتم.بعدازدوهفته پیش دکتررفتم گفت کیستت برطرف شده قرص مفنامیک اسیددادبرای کم کردن خونم .بعدمصرف قرص مارولین تمام کردم بعدازروزچهارم خانم دکترگفت دوباره شذوع کن وحالامن ده تاخوردم لکه وخون دارم میخوام دیگه نخورم.بنظرشماچکارکنم.ازمایش وسونوهم دادم کیست ازبین رفته بود.ممنون جواب بدهید

پاسخ : سلام نه قطع نكنید در درصدی از افراد حین قرص لكه بینی رخ می ده كه اگه شدید شد یا ادامه داشت بهتره ادام درمانی بشه
پزشک : دکتر فاطمه فرج زاده
می پسندم ( 0 نفر)

برچسب ها :

مقالات مرتبط :

پرسش های مرتبط :

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
ارسال نظر
نظرات کاربران
میزان اهمیت
ایمیل
توضیحات
ثبت گزارش

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved