نام کاربری
رمز عبور

فراموشی رمز عبور

گروه روانپزشکی و روانشناسی


  • پرسش : با سلام ایا قرص فلووکسامین باعث چاقی می ... ۱۳۹۶/۱۰/۲۴
    سلام
    در برخی افراد می تواند باعث افزایش وزن شود.در صورتی که این مورد برایتان مشکل ساز باشد ،پزشک شما می می تواند داروی دیگری با اثرات مفید مشابه و بدون افزایش وزن را برای شما تجویز نماید.
    پاسخ سوال توسط دکتر حسن شاهمیری داده شد 90 2
  • پرسش : با سلام من 25 ساله دچار فوبیا شدم و به پ... ۱۳۹۶/۱۰/۱۷
    با سلام
    برخی داروها اثرات خواب اوری ندارند ویا تاثیر اندکی روی خواب دارند که می توانید با مشورت پزشک خود دارو را تغییر دهید.در مواردی که مشکل طولانی می شود بهتر است روان درمانی هم در کنار مصرف دارو یرای شما انجام گیرد. در صورت لزوم ممکن است آزمایشاتی مانند ازمایش تیرویید و کم خونی و... برایتان در خواست گردد.
    پاسخ سوال توسط دکتر حسن شاهمیری داده شد 71 4
  • پرسش : سلام خانم دکتر، من یه پسر بچه سه ساله شی... ۱۳۹۶/۱۰/۷
    همونجور که خودتونم هم فرمودین بنظر میرسه که کودک شما جزو کودکان سخت هست از نظر ویژگی های ذاتی جزو کودکان دشواره که مدیریت رفتارش نه تنها برای شما برای سایرین هم میتونه سخت باشه اولا فرزند شما هم کودک سختیه وهم در سنین لجبازی قرار داره تا سه و نیم سنین لجبازیه و سعی کنین بیشتر از روش هایی مثل نادیده گرفتن رفتار استفاده کنید.وقتی رفتاری که انجام میده خیلی مهم نیست سعی کنید که نادیده بگیرین.بکن نکن های زیاد امرو نهی زیاد در این سنین باعث افزایش و تشدید رفتارهای لجبازانه و پرخاشگرانه ی کودک شما میشه پس تا حد امکان سعی کنید که با رفتارهاش مدارا کنین ولی رفتارهایی مثل پرخاشگری رو باید باهاش برخورد قاطع و محکم داشته باشین بهر حال پس هم کودک سختی دارین هم در بدترین سن قرارداره بهتون توصیه می کنم که اگرکه نمیخواین که از دارو هم استفاده کنید کتاب با کودک بد قلق چه کنیم رو که متعلق به انتشارات ارجمند هست حتما تهیه بفرمایید و مطالبش رو مطالعه بفرمایین.
    پاسخ سوال توسط داده شد 126 0
  • پرسش : سلام پسر۶ ساله دارم که زیاد وابسته به خو... ۱۳۹۶/۱۰/۵
    علائمی که شما در مورد فرزند 6 سالتون ذکر می فرمایید بنظر میاد که اضطراب جدایی از مادره که درمانش فقط جدا شدنه یعنی تحت هر شرایطی فرزند شما باید به مهد بره برای درمان این اضطراب جدایی در جایی که زندگی می کنید به یک بازی درمانگر مراجعه کنید از طریق بازی درمانی روی تخلیه ی هیجانات از جمله اضطراب میشه کار کرد در صورتی که اضطراب خیلی زیاد باشه گاهی استفاده از دارو رو هم ما توصیه می کنیم که در مورد فرزند شما هم دارویی که داده شده داروی ضد اضطراب هست و جزء عوارضش میتونه حالت تهوع هم باشه .در صورتی که مجددآً می خواین از دارو استفاده کنین با یک چهارم شروع کنید بعد از نهار با آب زیاد مصرف بشه تا اون علائم تهوع و استفراغ رو شاید کمتر شاهدش باشین پس بنابراین جای نگرانی نبوده احتمالا تشخیص همون اختلالات اضطرابی بوده و دارو هم داروی ضد اضطراب بوده.
    پاسخ سوال توسط داده شد 91 2

همه پرسش های روانپزشکی و روانشناسی (1591)

Copyright © 2013 OnlineSalamat.com All right reserved